ANTRENOS WORKOUTS


ANTRENOS TRAINING

Kardiyovasküler Dayanıklılık: Vücuttaki organların oksijeni alma, kullanma ve salma becerisi Metabolik Dayanıklılık: Vücuttaki sistemlerin enerjiyi işleme, iletme, saklama ve kullanma becerisi Kuvvet: Bir kas grubunun performans gösterebilme becerisi (belirli bir egzersizi yapabilme becerisi) Esneklik: Bir eklemin hareket genişliğini artırma becerisi Güç: Bir kas grubunun, belirli bir hareketi mümkün olan en kısa sürede tamamlayabilme becerisi Hız: Bir hareketi mümkün olan en kısa sürede ve en fazla tekrar sayısıyla tamamlayabilme yetisi Koordinasyon: Birkaç farklı hareketi tek bir harekette birleştirebilme becerisi Çeviklik: Hareketler arasındaki geçiş süresini azaltabilme becerisi Denge: Vücudun ağırlık merkezini destek noktasına göre kontrol altında tutabilme becerisi Ayar (Kesinlik, Netlik): Verilen hareketi, ilgili yön ve yoğunluk doğrultusunda kontrol altında tutabilme becerisi
ANTRENOS TRAINING

Yapacağınız her spor sizi günlük hayatın güçlüklerine karşı dirençli hale getirmez. Mesela body building, power lifting ya da koşu gibi egzersizler vücudun belirli kas gruplarına ya da belirli amaçlara odaklandıkları için vücudunuzun genel hareket kabiliyetine çok da etkide bulunmaz. Fonksiyonel fitness ise çok çeşitli kas gruplarına yönelik egzersizleriyle bedeninizde ciddi değişimlere neden olur. Çok yönlü hareketler gerektiren ve çeşitli kas gruplarının aynı anda kasılmasını sağlayan aktivitelere odaklanan fonksiyonel fitness, sizi çok iyi bir fiziğe kavuşturabileceği gibi, günlük hayatınızın kalitesini de önemli yönde etkileyecektir.
ANTRENOS TRAINING

Reformer pilates, özel tasarlanan bir aletle uygulanan, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketleridir.Reformer pilates aletiyle 100’den daha fazla egzersiz hareketi yapılabilir. Bu hareketlerin hepsi hem mental hem fiziksel gelişiminizi sağlar.Yatarak uygulanan hareketlerde yer çekimi etkisi nedeniyle bazen zorlanabilirsiniz. Reformer pilates aleti, yer çekimi kuvvetinin etkisini azaltarak bu tür hareketleri çok daha rahat uygulamanızı sağlar.Reformer pilates, pelvik taban kaslarını ve alt karın kaslarını güçlendiriyor. Özellikle doğum sonrası için önerilen Reformer pilates, fit görünümünüzü size tekrar kazandırıyor. Sarkık karnınızdan bıktıysanız artık canınızı sıkmayın, harekete geçin.

ANTRENOS TRAINING CLUB

Sizde bu ailenin bir parçası olun ve
değişime başlayın.

ANTRENOS SHOP

Çok Yakında ürünlerimizi online alabileceksiniz.

Hepsini Göster

ANTRENOS Trainer T-Shirt

Yakında

ANTRENOS Trainer T-Shirt

Yakında

ANTRENOS Trainer T-Shirt

Yakında

ANTRENOS Hoodie

Yakında

ANTRENOS Hoodie

Yakında

ANTRENOS TRAINING CLUB İLE HEDEFİNE HIZLI ULAŞ.

PT İle Güç, Kondüsyon ve ideal ölçülerine ulaş.